HYT saatleri, endüstride en yenilikçi sıralamasında yer alıyor. Ancak öte yandan da markaların her bir müşterisine yönelik, eşsiz ve kişiye özel üretimlerinde de büyük bir boşluk var. HYT, son yıllarda, araştırmacıların, yaratıcıların ve tasarımcıların yan yana çalıştıkları laboratuarlarında bunun çalışmalarını yapıyor. Ortak hedefleri, benzersiz projeler yaratabilmek için yeni yaratıcı ve teknik alanlar açabilmek. Şimdi HYT, deneyimlerine ve sürekli olarak sayıları artan koleksiyonerlerden gelen zorlu taleplerin desteği ile, HYT Bespoke departmanını kurdu. Şimdi bu takımın amacı, kendi yaratıcı vizyonlarına sahip saat meraklılarının taleplerini karşılamak.

Aslında, müşterinin hayal gücünden öte bir sınır yok. Bu programın sadece bir amacı var, o da müşterinin rüyalarını gerçeğe dönüştürmek. Kişiselleştirme ve mekanizmaların geliştirilmesi, parçaların, malzemelerin, cam kılcal tüpün vb şekillerinin modifikasyonu gibi bütün seçenekler mevcut. Eğer müşteri birşey istiyorsa, o mümkündür ve HYT bunu başaracaktır!

Bu modül, mevcut parça ya da malzemeleri değiştirme yolu ile, müşterilere kendi HYT saatlerinin görünümünü değiştirme fırsatı sunuyor. Kaplama, işleme ya da renkler mevcut seçeneklerden bazıları.