De Ville Trésor, yeni jenerasyon kadınları koleksiyonun merkezine yerleştirirken aynı zamanda OMEGA’nın eşsiz kadın stili yaratma geleneğini de devam ettiriyor. Bu, özellikle kendine güveni yansıtan bir koleksiyon. OMEGA’nın her zaman bildiği gibi, kadının karakteri, gücü, zekası ve stili onun gerçek güzelliğini yansıtır. Onu eşsiz kılan bireysel varlığıdır ve bu varlık, kutlanması gereken bir hazinedir. OMEGA bu ruha uygun olarak, Trésor Koleksiyonunu sunmaktan gurur duyuyor.

Trésor oldukça modern görünüme sahip klasik ve şık bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda yer alan modeller, 39 mm veya 36 mm ebatlardaki ince kasasıyla ve kasanın iki yanından kavisli bir şekilde uzanan pırlanta dizisiyle öne çıkıyor. OMEGA her bir Trésor modelinin kasa arkasında “Her Time” tasarımının yer aldığı özel aynalı bir kapak kullanıyor. Bu uygulama ile OMEGA kullanışlı bir aksesuar sunmanın yanı sıra, yansıma fikrinden yola çıkılarak kadınlara kim olduklarını ve sahip oldukları doğal karizmayı hatırlatıyor. Bu kapağın altıda ise, OMEGA kalibre 4061 yer alıyor.

Kaia’nın seçimi

Tıpkı annesi Cindy Crawford gibi Kaia Gerber de OMEGA ile bir yakınlık kurdu. Eylül 2017’de Paris Moda Haftası’nda “Her Time” etkinliğiyle OMEGA’nın dünyasına resmi olarak adım attı ve yeni De Ville Trésor koleksiyonunun yüzü haline geldi.