kadın-erkek

 

yazı

Quadran.com.tr'nin Sunduğu Ayrıcalıklar!

Quadran, onlinedan yapacağınız alışverişlerinizde;

  • 2 yıl uluslararası garantiye ek yurtiçinde kullanabileceğiniz +2 yıl garanti hizmeti sağlar.
  • Teknik Servis Hizmetimizden %30 indirim ile faydanlama ayrıcalığına sahip olursunuz.
  • Satın almış olduğunuz her bir ürün sigortaladım.com poliçesi ile teminat altına alınır. 
  • Özel günlerde sizlere özel Doğuş Grubu bünyesinde bulunan otel ve restoranlarda kullanacabileceğiniz birtakım ayrıcalıklar sağlar.

Quadran.com.tr, satış esnasında ve sonrasındaki hizmetlerde Doğuş Grubu güvencesi altında kusursuz müşteri memnuniyetini benimser.

Limited Edition
Blog

QUADRAN CULTURE & BLOG

 

Quadran Culture

“Zengin içeriğe sahip Quadran Culture Dergileri ile tüm markalarımız ve koleksiyonları hakkında detaylı bilgileri bulabilir, en güncel haberleri okuyabilir ve  ürünlerin hikayelerine ulaşabilirsiniz. “

Dergileri Görüntüle

 

Yeni HYT FLOW

Akışkanlar mekaniği ile zaman makineleri üreten HYT,  dinamik FLOW saatlerinde, mekanik saatçiliğin ustalığını yeni bir aydınlanma çağına taşıyor.

Devamını Gör

 

Hublot Biyoçeşitliliğe Destek Veriyor: Yeni Hublot SORAI

Hublot, nesli tükenme tehlikesi altında olan gergedanları korumak için ünlü kriket oyuncusu Kevin Pietersen ile “Save Our Rhino Africa India - SORAI” isimli bir projeye imza attı.

Devamını Gör

 

TAG Heuer Monaco Heuer 02

TAG Heuer, 2019 yılında ilk kez 1969 yılında üretilen efsanevi Monaco saatinin 50.yılını dünya çapında çeşitli etkinlikler ve özel koleksiyonlarla kutladı.

Devamını Gör

 

Hublot’dan Yeni Akıllı Saat: Big Bang E

Hublot ikonik Big Bang koleksiyonunu ilk olarak 2005 yılında çıkardı. 2018’de Hublot’nun ikonik Big Bang koleksiyonuna ait ilk akıllı saati tanıtması ile başlayan bu dijital serüven, 2020 yılında yeni Big Bang E’yi tanıtmasıyla devam ediyor. 

Devamını Gör

Yeni Gelenler