BULGARI

Yetenekli Yunan gümüş ustası Sotirio Bulgari tarafından 1884 yılında Roma'da kurulan marka, mükemmel işçilik ve muhteşem mücevher kreasyonları ile kısa sürede İtalyan mükemmelliği ile ün kazanmıştır.Bulgari üretimleri, Roma kökenlerine bağlı kalarak canlı renk kombinasyonları ile zarif dengeli hacimler ve kusursuz motiflerden oluşan kendine özgü bir stil tanımlamıştır. Bvlgari’nin saat koleksiyonları arasında erkekler için Octo, Bvlgari Bvlgari, Diagono gibi koleksiyonlar mevcutken, kadınlar için ise Lvcea, Serpenti, Diva’s Dream, Bvlgari Bvlgari, B.zero1 ve High Jewellery koleksiyonları bulunmaktadır. 1980 yılında saat şirketi İsviçre’de kurulan markanın koleksiyonlarında İtalyan tasarımları ile İsviçre saatçiliği harmanlanmaktadır.

Koleksiyonlar

 • HIGH JEWELLERY

  Bvlgari mücevher saatleri, her prestij saatinde yüzlerce hatta binlerce minyatür değerli parçayı birleştirerek Bvlgari yaratıcılığının yadigarı haline gelir. Değerli taşların ustası olan ve İtalya’nın zarafetini Bvlgari ayrıcalığının çizgisiyle birleştiren bir Bvlgari tasarımcı saati, her yönüyle dikkat çekicidir.

 • SERPENTI

  İster gerçekçi ister geometrik olarak soyut olsun, her bir Serpenti prestij saati Bvlgari’nin ayırt edici özelliklerini bir araya getirebilir: renk sevgisi, materyallerin yanyana gelmesi, yenilikçi zanaat teknikleri ve ustaca yapılmış ince bir giyilebilirlik.

 • LVCEA

  Lvcea’nın ilham veren tasarımcı bileziği, yuvarlak saat kadranını çevreleyen cilalı materyallerden oluşan bir geometriye dönüşüyor. Renkli değerli taşların ustası, her Lvcea saatinin tepesini bir elmasla süsleyerek asil ve pembe kabaşon kesimli bir taş yerleştirir. Lvcea, her güne ve her tarza çekicilik getiriyor.

 

 • OCTO

  Modern ve çağdaş bir vizyon getirerek saatçilik dünyasına yenilenmiş bir yaklaşım sunan Bvlgari Octo modellerini keşfedin.

 • DIVAS' DREAM

  Diva’s Dream lüks koleksiyonu bir güzellik hikayesidir. Zamanımızın seçkin kadınlarının özünü yakalayan tasarım, Bvlgari’nin renkli taşlara olan tutkusunu hatırlatıyor, mücevher ustalarının gökkuşağını hayal ediyor ve feminen bir büyüyle fısıldıyor. Diva’s Dream tasarımı daha narin bir yaklaşım benimsiyor.

 • BVLGARI BVLGARI

  Bvlgari Bvlgari saatleri, nefes kesen güzellik ve zarafete sahip saatler yaratmak için en iyi İtalyan tasarımını sofistike mekanizmalarla birleştirir.

BENZER ÜRÜNLER

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR