Hublot

1980 yılında Carlo Crocco tarafından İsviçre’de kurulan dünyaca ünlü saat markası Hublot, ileri teknolojili üretim tesislerinde Unico kronograf mekanizmaları, komplikasyonları ve gelenekleri, gelecekle buluşturan yenilikçi araştırmaların sonucu yeni tasarımlar geliştirmesiyle ünlüdür. Hublot'un 1980'den beri doğal kauçuğu ve altını, bir geminin lumbuzundan ilham alarak tasarladığı ilk kasa füzyon sanatının büyük bir odak noktası olmuştur. Füzyon sanatının lideri konumundaki Hublot kullandığı malzemeler ile büyük ilgiyle karşılandığı gibi saatlerde kullandığı mekanizma kadar görselliği ve farklı tasarımlarıyla da dikkat çekmeyi başarmıştır.

Koleksiyonlar

 • CLASSIC FUSION

  Eşsiz, güçlü ve vazgeçilmez Classic Fusion koleksiyonu, klasik zarafetini Hublot’nun benzersiz dokunuşuyla yeniden yorumluyor. Çok çeşitli mekanizmalar, tasarımlar, materyaller ve renklerde mevcut olan kesinlikle eşsiz bir stil.

 • BIG BANG

  Hublot’nun en öne çıkan modeli olan Big Bang, olağanüstü tasarımıyla saatçilik dünyasında devrim yarattı. Çağdaş ve ikonik tasarımı ile kendini sürekli yeniliyor, tüm teknik ve estetik girişimlere örnek oluyor. Bir saatten daha fazlası: bir ruh hali.

 • SPIRIT OF BIG BANG

  Hublot, Big Bang ruhunu özel bir ‘‘fıçı’’ şekilli koleksiyona uyarladı. Akıllı ve çok katmanlı yapıları ile tasarlanan bu saatler, sayısız materyal ve renk kombinasyonu ile sunuluyor.

 

 • SQUARE BANG

  Hublot kendisi için tamamıyla yeni bir geometriye sahip kare kadranlı saati kendi yorumuyla gözler önüne seriyor. İsviçreli saat markasının ikonik Big Bang koleksiyonundan esinlenen "Square Bang" koleksiyonuna ait tüm modelleri sevenleriyle buluşuyor.

 • MP

  Yenilikçi bakış açısı ile ortaya çıkan MP koleksiyonu, devrim niteliğindeki mekanizmalar ve muhteşem tasarımlar arasındaki füzyonu temsil eder. Saf cesareti somutlaştırarak, bizi zamana yeni bir ışık ile bakmaya davet ediyorlar.

 

BENZER ÜRÜNLER

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR