Teslimat Tarihi ve Sipariş Takibi

 

Siparişiniz,onaylandıktan sonra, çoğunlukla 2-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Zorunlu durumlarda ise imza yerine sms ile kod talep edebilir ve tarafınıza iletilen kod ile siparişinizi kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir. Ancak kargo görevlisi adres yerinde kimseye ulaşamadığı durumda kargonuz tarafımıza geri döner.

İnternet mağazamız üzerinden vereceğiniz siparişe ait teslimat tarihi, sipariş sırasında sepet sayfasında görüntülenir. Telefonla siparişlerde ise satış temsilcilerimiz tarafından şahsen bildirilir.

 

Kargo Prosedürü

  • Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 
  • Kargo sürecini “Hesabım” alanında yer alan “Siparişleriniz” bölümünden takip edebilirsiniz. “Sipariş Durumu”nda yer alan açıklamaya tıkladığınızda kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz.
  • Yapacağınız tüm alışverişler Kargo Ücretsiz'dir

 

Fatura adresine teslim

  • Online sipariş sürecinde, fatura adresi otomatik olarak teslimat adresi "Teslimat adresi" kabul edilir,
  • Faturanızın başka bir adrese gelmesini talep ettiğiniz takdirde Fatura Adresi oluşturarak sipariş adımında teslimat ve fatura adresi olarak iki adres seçiminde bulunabilirsiniz. 
  • Teslimat ve Fatura adresi ile ilgili bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır.
  • Siparişiniz irsaliye ile teslim edilir. Siparişinize ait faturanız, e-posta adresinize gönderilir.
  • Yurtiçi kargo tarafından, SMS ile siparişiniz hakkında bilgilendirilirsiniz.

Teslimat Adresinde Alıcının Bulunamaması

Teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda, kargo görevlisi size bu konuda not bırakır ve daha sonra teslimat için 2. defa gelir. Lütfen gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Kargo şirketi size iki defada da ulaşamazsa ürününüzü Quadran'a geri iletir.

Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren anlaşmalı kargo şirketi, tüm Türkiye'ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy,kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir vesizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR