TUDOR

TUDOR’un saatlerini fark edilir kılan, klasiklere getirdiği yeni yorumdur. Kuralları yeniden tanımlamaktan asla korkmayan TUDOR saatleri, geçmişle olan güçlü bağlarını sürdürürken 21. yüzyılın teknolojisini kullanmaktadır. Ayrıca alışılmadık malzemeler, kombinasyonlar ve esin kaynaklarıyla deney yaparak yeni olanın sınırlarını zorlamaktan asla çekinmez. Bir TUDOR saat, her koşul altında çalışmak üzere tasarlanmaktadır. Özel bir akşamdan, en zorlu çevrelere kadar, her an için yaratılır. Cesur kişilerin bileğini süsleyen TUDOR saatleri zaman içinde Alp Dağları’nın zorlu yollarında düzenlenen yarışlarla karada, British North Greeland Expedition’a eşlik ederken buzda, US Air Force kurtarma ekiplerince havada ve Fransız Donanması’nın balık adamlarıyla su altında test edilmiştir.

Koleksiyonlar

 • BLACK BAY

  TUDOR’un altmış yıllık dalış tarihinin özü, gerçek bir ikonik saatte vücut buldu. Black Bay, TUDOR tarafından üretilen mekanik bir mekanizma ile çalışır.

   

 • PELAGOS

  Profesyonel saatin mükemmel örneği ve maceranın sembolü Pelagos, günümüzde mevcut geleneksel mekanik dalış saatlerinin en eksiksizlerinden biridir. 500 m’ye (1.640 fit) kadar su geçirmezlik sunan Pelagos, TUDOR Manüfaktür Kalibre ile donatılmıştır. 

 • ROYAL

  Entegre bileziği, çentikli çerçevesi ve otomatik mekanizması ile yeni TUDOR Royal serisi, çok yönlü sportif şıklığın özetidir.

   

 • 1926

  TUDOR, zaman dışı ve zarif mekanik saatlerden oluşan serisi 1926 ile markanın ilk yıllarını saygıyla anıyor. Hem kadınlar hem de erkekler için düşünülmüş TUDOR 1926, çeşitli kadran seçeneklerine sahip dört farklı boyda sunulur.

   

 • GLAMOUR

  TUDOR’un alametifarikası olan retro-şık tarzın çarpıcı bir örneği olan TUDOR Glamour serisi, çok çeşitli özelliklerinin yanı sıra zarafet ve çok yönlülük sunar. 

 • CLAIR DE ROSE

  TUDOR, kadınsı Clair de Rose serisini zarif ve zaman dışı bir tarzla yeniden ele alıyor. Baselworld 2017’de tanıtılan yeni modellerin tümü sadece çelikten yapılır ve mekanik mekanizmalara sahiptir.

 

BENZER ÜRÜNLER

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR