Hublot İle Binbir Gece Classic Fusion Golden Touch

Hublot İle Binbir Gece Classic Fusion Golden Touch

Hublot Classic Fusion, İstanbul gecelerinin “Altın Dokunuşu” ile ışıldıyor!

Gizemli bir şıklığa bürünen Classic Fusion Golden Touch, siyah seramiği Hublot'nun imzası niteliğindeki King Gold materyali ile birlikte kullanıyor. 18 ayar altının platin ve bakırla birleştirilmesinden doğan alaşım, benzersiz ve daha sıcak bir altın rengi sunuyor. Renk tonları bize, şehrin her tarafında altın ışıklar yanarken, kararmakta olan gökyüzüne karşı gün batımının hayranlıkla izlenebildiği masmavi İstanbul gecelerini hatırlatıyor.

İsviçreli saat üreticisi Hublot, altın ve kauçuğu bir arada kullanan ilk lüks saat markası unvanını kazandığı 1980 yılından beri "Füzyon Sanatı" felsefesiyle tanınıyor. Bu benzersiz ve orijinal yaklaşımla saat üreticiliğinde bir ilke imza atan Hublot; estetik yaratıcılık ile mekanik ve teknik yenilikçilik yolundaki bitmek bilmeyecek yolculuğuna başladı.

Classic Fusion Golden Touch modeli, özel olarak Hublot İstanbul mağazası için tasarlandı. Sadece 25 adetten oluşan bir limitli koleksiyon olarak saat severlerin beğenisine sunulacak olan saatin 45 mm'lik siyah seramik kasası satine finisaj ve cilaya sahip. Lacivert satine finisajlı kadranda üç ibre bulunuyor. Bir tarih ve iki kronograf sayacı, kronograf butonları, tepe ve H formlu bezel vidalarının tamamı King Gold materyalinin sıcak tonlarıyla vurgulanıyor. Mavi timsah derisi kayışta kadranın renkleri tekrar edilirken, kendi kendine kurulabilen HUB1143 mekanizma da günlük temponuzu belirliyor.

Kullanım kolaylığı sunan bu model, maskülen ve feminen her türlü stile uyum sağlıyor. Lüks, değerli, şık, ölçülü veya rahat. Binbir Gece'nizin gidişatı ne olursa olsun, Golden Touch onu zarif bir şekilde sarmalayacak. Model 2021 Aralık ortasından itibaren Hublot İstanbul mağazasında satışa sunuldu.

 

 

 

Etiketler: etiket
Aralık 16, 2021
Listeye dön