Yeni HYT FLOW Mekanik Saatçiliğin Ustalığını Yeni Bir Aydınlanma Çağına Taşıyor.

Yeni HYT FLOW Mekanik Saatçiliğin Ustalığını Yeni Bir Aydınlanma Çağına Taşıyor.

Yeni HYT FLOW

Aydınlatıcı. Dinamik. Teknik. 

Işığın nereden geldiğini bilmek iyidir, ama daha iyi olan ışığın nereye götürdüğünü bilmektir. Akışkanlar mekaniği ile zaman makineleri üreten HYT, çarpıcı ve dinamik FLOW saatlerinde, mekanik saatçiliğin ustalığını yeni bir aydınlanma çağına taşıyor.

HYT, zamamın ilerleyişimi görselleştirmeyi seviyor;bu yüzden H5'in çığrı açan mekanizması aynı zamanda estetik ve teknik bir sıçramadır. Erozyon asla bşr anlık değil, evrimin sadık hikaye anlatıcısıdır. HYT'nin zamanın akışına olan sağ duyusu da tamamen aynı yolu izliyor. 

Aynı, erozyonun dünyamızdaki kıymet verdiğimiz dağ ziverlerini, vadileri ve shailleri şekillendirdiği gibi, H5 de zaman algımıız fikkatli bir şekilde şekillendiriyor.  

Zamanın akışını sergileyerek, ne olduğunu, ne olacağını ve ne olabileceğinin değerini anlamamıza yardımcı oluyor.  Katman katman, element, element zamanın özü ve alakası ortaya çıkıyor. Çünkü zaman ve yenilik her zaman hareket halindedir.

Yeni tescilli 501 kalibre, karşıtların özeti olarak kusursuz bir uyum sağlıyor. Saatçilik dünyasının konfor alanının dışında geçirilen 3 yıllık gelişim süreci, mekanik ve sıvı teknolojisinin potansiyel paradoksal gücünü kullanan tek bir mekanizmaya yol açtı. Cömert boyutları ve şeffaflığı, sonucun etkili olduğu kadar güzel olduğunu da kanıtlıyor.

 

 

HYT, zamanın ilerleyişini görselleştirmeyi seviyor; bu yüzden H5 'in çığır açan mekanizması aynı zamanda estetik ve teknik bir sıçramadır.

Modelin manuel mekanizmesi, geçmişi ve yakın geleceği temsil eden kılcal bir tüpün içindeki birbirine karışmayan iki farklı renkteki sıvının, tutarlı bir şekilde doğru miktardaki serbest bırakılmasını sağlıyor. Safir kasa arkasından görülebilen yeni karmaşık mil sistemi, saat ve dakika göstergelerinin onüç farklı, yani birbirinden bağımsız şekilde ve senkronize olarak ayarlanmasına imkan sağlıyor. Büyük kavisli bir kol mekanizmanın iş birliği içindeki parçalarını birbirine bağlıyor.

Bu; karmaşık zincirleme bir reaksiyonu düzenleyerek, insan saçından dört kat daha ince olan düzenleyici körüklere karşı baskı yaparak, zamanın bir sonraki 12 saatlik yolculuğunu başlatır.

HYT, ustalıkla sana ve bilimin aynı alanı paylaşmasına olanak sağlıyor.

 

Etiketler: Yeni HYT FLOW
Aralık 17, 2020
Listeye dön